Перейти к содержимому

Фотография

Універсальний кліматконтроль

термоконтроль терморегулятор измерение влажноси регулировка температуры

Сообщений в теме: 19

#1
dimon-k714

    Продвинутый пользователь

  • Разработчик ATMEL+MICROCHIP
  • 45 сообщений
  • ГородЛьвов

Статья тут

 

В даній темі форума пропоную розглянути і обговорити дану розробку :smoke: , можливо в когось з читачів будуть якісь запитання або зауваження :super_tI: .

Я був би дуже вдячний за пропозиції і готовий вислухати коментарі. :drinks:

Прикрепленные файлы

  • Прикрепленный файл  inkubator.PDF   101.74К


#2
alex06541

    Новичок

  • Пользователи
  • 5 сообщений
  • Городсимфер

здоров а цей клімат контроль можна спробувати поставити в мащину з самопальним кондіціонєром наприклад як ти вважаєш?



#3
dimon-k714

    Продвинутый пользователь

  • Разработчик ATMEL+MICROCHIP
  • 45 сообщений
  • ГородЛьвов

здоров а цей клімат контроль можна спробувати поставити в мащину з самопальним кондіціонєром наприклад як ти вважаєш?

Привіт. Поставити в машину для роботи самопальгого кондиціонера!!!! Респект!   Так він підходить для цього, але на мою думку тобі для машинного кондиціонера потрібно щось поростіше! Ти ж на велосипед ноутбук не чіпляєш!! Хочеш можем переговорити на цю тему, може чим поможу, підскажу.



#4
alex06541

    Новичок

  • Пользователи
  • 5 сообщений
  • Городсимфер

 

здоров а цей клімат контроль можна спробувати поставити в мащину з самопальним кондіціонєром наприклад як ти вважаєш?

Привіт. Поставити в машину для роботи самопальгого кондиціонера!!!! Респект!   Так він підходить для цього, але на мою думку тобі для машинного кондиціонера потрібно щось поростіше! Ти ж на велосипед ноутбук не чіпляєш!! Хочеш можем переговорити на цю тему, може чим поможу, підскажу.

 

та ж який це ноутбук  і нічого тут важкого немає скласти, важче налагодити все щоб працювало .я просто бачив як чувак один зробив кондіціонєр в машину з звичайного холодильника і він вийшов не дуже великий от я і подумуваю чи можливий такий варіант щоб впихнути такий агрегат в москвич 2141, бо там міста для цього всього хватає і наприклад щоб клімат контрорль в залежності від температури на вулиці вмикав в салоні чи пєчку чи кондіціонєр і підтримував таким чином в салоні задану температуру



#5
dimon-k714

    Продвинутый пользователь

  • Разработчик ATMEL+MICROCHIP
  • 45 сообщений
  • ГородЛьвов

 

 

здоров а цей клімат контроль можна спробувати поставити в мащину з самопальним кондіціонєром наприклад як ти вважаєш?

Привіт. Поставити в машину для роботи самопальгого кондиціонера!!!! Респект!   Так він підходить для цього, але на мою думку тобі для машинного кондиціонера потрібно щось поростіше! Ти ж на велосипед ноутбук не чіпляєш!! Хочеш можем переговорити на цю тему, може чим поможу, підскажу.

 

та ж який це ноутбук  і нічого тут важкого немає скласти, важче налагодити все щоб працювало .я просто бачив як чувак один зробив кондіціонєр в машину з звичайного холодильника і він вийшов не дуже великий от я і подумуваю чи можливий такий варіант щоб впихнути такий агрегат в москвич 2141, бо там міста для цього всього хватає і наприклад щоб клімат контрорль в залежності від температури на вулиці вмикав в салоні чи пєчку чи кондіціонєр і підтримував таким чином в салоні задану температуру

 

Так  даний пристрій може виконувати дану операцію. ТЕН1 підключити до пічки, а ТЕН2 підключити до кондиціонера.



#6
Alex101

    Пользователь

  • Пользователи
  • 16 сообщений
  • ГородСмела

Шукаючи схему для інкубатора, я колись натрапив на аналогову схему(в якомусь старому журналі). Так там вологість регулювалась підігрівом води у ваночці. Є така можливість у вашого контроллера?

Хотів іще запитати, чи не хотів автор застосувати замість світлодіодного індикатора, рідкокристалічний. Наприклад РС 1602LRU.

Дякую.



#7
dimon-k714

    Продвинутый пользователь

  • Разработчик ATMEL+MICROCHIP
  • 45 сообщений
  • ГородЛьвов

Шукаючи схему для інкубатора, я колись натрапив на аналогову схему(в якомусь старому журналі). Так там вологість регулювалась підігрівом води у ваночці. Є така можливість у вашого контроллера?

Хотів іще запитати, чи не хотів автор застосувати замість світлодіодного індикатора, рідкокристалічний. Наприклад РС 1602LRU.

Дякую.

Привіт. Так звичайно в даній схемі інкубатора можливо регулювати вологість нагрівом води. Для контролю вологості використовується релейний вихід, відповідно в мене навантаженям був насосик, а у Вас може бути тен, лампочка, компресор. :beach: ....

 

Я хотів застосувати дисплей ЖК, але замовник хотів на 7-сегментних. переписати порграму і схему можу, можливі якісь додаткові питання або побаження пишіть. :smoke:



#8
Alex101

    Пользователь

  • Пользователи
  • 16 сообщений
  • ГородСмела

 

Шукаючи схему для інкубатора, я колись натрапив на аналогову схему(в якомусь старому журналі). Так там вологість регулювалась підігрівом води у ваночці. Є така можливість у вашого контроллера?

Хотів іще запитати, чи не хотів автор застосувати замість світлодіодного індикатора, рідкокристалічний. Наприклад РС 1602LRU.

Дякую.

Привіт. Так звичайно в даній схемі інкубатора можливо регулювати вологість нагрівом води. Для контролю вологості використовується релейний вихід, відповідно в мене навантаженям був насосик, а у Вас може бути тен, лампочка, компресор. :beach: ....

 

Я хотів застосувати дисплей ЖК, але замовник хотів на 7-сегментних. переписати порграму і схему можу, можливі якісь додаткові питання або побаження пишіть. :smoke:

 

У мене є в наявності тен від холодильника потужністю 60 Ватт. В холодильнику тен застосовувася для розмороки. Також потроху роблю корпус інкубатора, теж із холодильника "Донецк". Коротко кажучи, наміри у мене досить серйозні…



#9
Yrecti

    Новичок

  • Пользователи
  • 4 сообщений
  • ГородДнепропетровская обл.

Чудовий проєкт , але хотілосьби побачити цей проект з ЖК дисплеєм.



#10
dimon-k714

    Продвинутый пользователь

  • Разработчик ATMEL+MICROCHIP
  • 45 сообщений
  • ГородЛьвов

В процесі. Основне питання - під який саме дисплей??



#11
Yrecti

    Новичок

  • Пользователи
  • 4 сообщений
  • ГородДнепропетровская обл.

Щось з LCD16*4 з тих що можна придбати на Україні і не дорогих.



#12
dimon-k714

    Продвинутый пользователь

  • Разработчик ATMEL+MICROCHIP
  • 45 сообщений
  • ГородЛьвов

Дякую. Я такий і хотів брати або 16*2. Можливо підскажете можливі моделі!



#13
Yrecti

    Новичок

  • Пользователи
  • 4 сообщений
  • ГородДнепропетровская обл.

З індикаторів 16*2 можна використати WH1602B-YGH-CTK або інші зціеї серії ( відрізняються між собою кольором символів та підсвідки ),з моделей 16*4 WH1604A-YGH-CT (відрізняються так само ) літери "А" "В" в маркировці вказують на розміщення виводів підкючення "А"-знизу індикатора "В"-зверху. На мій погляд краще взяти 16*4 він більш інформативний.



#14
Alex101

    Пользователь

  • Пользователи
  • 16 сообщений
  • ГородСмела

Привіт всім. невеличке загальне питання. Чи можливо в принципі прошивку від цього проекту залити PIC18F6720-I/PT? Так сказати, думка у голос… Є у мене прилад, точніше сказати (далі рос) "сетевой контроллер" BOLID C2000M.  



#15
dimon-k714

    Продвинутый пользователь

  • Разработчик ATMEL+MICROCHIP
  • 45 сообщений
  • ГородЛьвов

Привіт всім. невеличке загальне питання. Чи можливо в принципі прошивку від цього проекту залити PIC18F6720-I/PT? Так сказати, думка у голос… Є у мене прилад, точніше сказати (далі рос) "сетевой контроллер" BOLID C2000M.  

Попробую скомпілювати! Пізніше віпишу.



#16
Alex101

    Пользователь

  • Пользователи
  • 16 сообщений
  • ГородСмела

В наявності два дисплея BC1602GYPLCH$ (Bolymin) та PC1602LRU-NNN-B . Перший більший розміром.



#17
Yrecti

    Новичок

  • Пользователи
  • 4 сообщений
  • ГородДнепропетровская обл.

Ці і ті що вказав я побудовані на одинаковому контролері KS0066 тому повинні працювати і ті і інші , потрібно буде лише правильно підключити .



#18
Alex101

    Пользователь

  • Пользователи
  • 16 сообщений
  • ГородСмела

Ці і ті що вказав я побудовані на одинаковому контролері KS0066 тому повинні працювати і ті і інші , потрібно буде лише правильно підключити .

Дякую, в даташитах я не дуже розбираюсь. Але по підключенню думав шо всі існуючі дисплеї сумісні. бачу що помилявся. 



#19
Alex101

    Пользователь

  • Пользователи
  • 16 сообщений
  • ГородСмела

Добрий день.Є декілька питань....

1. Який використовується дисплей, загальний анод чи катод?

2. Стосовно виходів MIXER , mixer1 та mixer2, залишити їх в спокої? Я так розумію що вони допоміжні?

Дякую.



#20
dimon-k714

    Продвинутый пользователь

  • Разработчик ATMEL+MICROCHIP
  • 45 сообщений
  • ГородЛьвов

Добрий день.Є декілька питань....

1. Який використовується дисплей, загальний анод чи катод?

2. Стосовно виходів MIXER , mixer1 та mixer2, залишити їх в спокої? Я так розумію що вони допоміжні?

Дякую.

Добрий день.

1) Дисплей з спільним  анодом.

2) Це допоміжні виходи. mixer1 - включається якщо Т1 відрізняється від Т2 на (дельта/Т), mixer2 - включається якщо Т3 відрізняється від Т4 на (дельта/Т), а Mixer - включається якщо середне(Т1/Т2) відрізняється від середнього (Т3/Т4) на (дельта/Т).

 

Р.S. Я задоволений, що тема ще не вмерла і комусь таки потрібна.